+48 34 328 42 50

Żywienie zwierząt gospodarskich

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na dodatki paszowe dla rolnictwa ekologicznego prezentujemy Państwu produkty posiadające certyfikaty ekologiczne wydane w różnych krajach Unii Europejskiej.

Na samym początku pragniemy Państwu przedstawić preparat OREGO-STIM od wielu lat stosowany z powodzeniem na całym świecie, znów dostępny w naszym kraju.

Ten i inne preparaty można zakupić u nas bezpośrednio w firmie lub zamawiając telefonicznie pod nr 737 592 507

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego produktu prosimy nacisnąć tutaj.

Pozostałą część oferty zawierającą nie tylko preparaty przeznaczone dla rolnictwa ekologicznego, ale także dla drobiarstwa konwencjonalnego znajdziecie Państwo pod adresem: http://mojaferma.pl

W tym przypadku również jesteśmy gotowi pośredniczyć w Państwa zakupach i pomóc w doborze odpowiednich dla Państwa zwierząt preparatów.

Jeżeli macie Państwo trudności z kontaktem telefonicznym prosimy o kontakt mailowy oregostim@sanvet.com.pl

OREGO-STIM

Od końca XX wieku daje się zauważyć w hodowli zwierząt rosnącą tendencję "powrotu do natury", związaną z dużymi oczekiwaniami konsumentów co do korzystania z żywności nie zawierającej chemicznych - syntetycznych dodatków używanych tak w produkcji żywności roślinnego jak i zwierzęcego pochodzenia. Związane to jest z licznymi obserwacjami zarówno naukowców jak też zwykłych konsumentów, że to co wydawało się być pomocne w osiąganiu coraz lepszych wyników produkcyjnych, posiada również niedostrzegane do tej pory cechy ujemne wpływające na jakość produktu końcowego m.in. poprzez pozostałości w produktach żywnościowych, które mogą niekorzystnie oddziaływać (...)